Evolite Ultra Flex liigese tugevdamise kompleks (2 x 90 caps)

Original price was: 39.90 €.Current price is: 22.99 €.

ULTRA FLEX liigese tugevdaja:

  • Teaduslikult uuritud ja toimivad koostisosad
  • Kaitseb ja taastab liigeseid, kõõluseid, liigese kapsleid, kõhresi ja luukude
  • Aitab leevendada valu

Ultra Flex on tipptasemel toidulisand.Toode on hoolikalt valitud koostisega: glükoosamiin, kondroitiin, metüülsulfonüülmetaan (MSM), Boswellia serrata ekstrakt ja hüaluronaan – kõik selleks, et tagada soovitud mõju ja kaitse sinu liigestele.

Ultra Flexi eesmärk on kaitsta ja taastada organismi sidekude: liigesed, kõhred, kõõlused, liigeste kapslid ja luukude. Toode parandab liikuvust, kaitseb sidekude kahjustuste eest, vähendab valu ja aitab vältida luudel katlakivi tekkimist. Toode on loodud nii füüsiliselt aktiivsetele kui ka vigastatud või haigete liigestega inimestele.

Ultra Flexis sisalduv glükosamiin pidurdab liigestes toimivaid kataboolseid protsesse ning aitab luua liigesvõiet. Kondroitiin taastab sidekoe kaitses kõhre degeneratsiooni. MSM loob kiududest kollageeni ja hüaluronaani peetakse tähtsaks osaks sünoviaalvedeliku loomisel. Kõike seda toetab lisaks C-vitamiin, mis on oluline ensümaatilistel protsessidel. See toode rahuldab kõiki neid, kes püüavad taastada oma ülekoormatud ja kahjustatud liigeseid!

Laost otsas

Teavita kauba saabumisest