Tootekategooriad

  1. Toote lisamine Ostukorvi

1) Veebipoes on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „Rasvapõletajad“), millel on omakorda alamkategooriad (nt „L-karnitiin“). Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

2) Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut. Kirjutage otsingumootori lahtrisse märksõna või tootenimi ning oodake tulemuste avanemist alla lahti tulevad kastis või vajutage “Luubi märgile”. Teile kuvatakse tooted, mis võiksid vastata antud otsingukriteeriumile.

3) Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale nupule „OSTUKORV“.

4) Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt noolega kas üles või alla vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile. Ostukorvist saate samuti tagasi minna tootelehele “Valikuid” muutma. Valikud on tooteparameetrid. Nt: Kindad, suurus S.

  1. Ostutehingu vormistamine

1) Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE KASSASSE“.

2) Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress), seejärel näete kauba maksumust ja hinda. Alates 200-eurosest tellimusest kehtib tasuta transport.

3) Valige makseviis. Kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.

4) Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

5) Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .pdf dokumendina.

  1. Tellimuse eest tasumine

Kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega ja krediitkaartidega. Vajadusel saab tasuda kauba eest ka ülekandega. Ülekandega tasumisel küsida täpsemat infot läbi meili: info@thulgi.ee

Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist L-Fitness OÜ arveldusarvele.

Veebipood thulgi.ee on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

  1. Kauba kohale toimetamine

Alates 200-eurosest ostust kehtib tasuta transport Ostja lähimasse või valitud postiasutusse või pakiautomaati. Keskmine tarne aeg 1-3 tööpäeva, va erandjuhtudel või kui antud tooteid pole kohe laos olemas. Toimetame toote kliendile ALATI esimesel võimalusel.

Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus tarneajas, teavitame Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti või telefoni teel.

  1. Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

L-Fitness OÜ vastutab veebipoes toidulisandidhulgi.ee müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on kaks aastat (vt „Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

L-Fitness OÜ on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie klienditeeninduse poole info@thulgi.ee, koos leiame lahenduse!

  1. Konfidentsiaalsus

L-Fitness OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a info logistikafirmale, mis on vajalik kauba sihtkohta toimetamiseks.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist toidulisandidhulgi.ee andmebaasist.

  1. Kontakt

Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust klienditoe kontaktidel +372  688 9621 ja +372 56 56 3323 või info@thulgi.ee . Kirjadele vastame 48h jooksul.

 

X